KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482133
nr 1548 2133
Ella Nilsson, Stockholmsvy. Signerad, daterad -61. Olja på duk, 38x34 cm, yttermått inklusive ram: 44x41 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:13:28
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer