KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482133

nr 1548 2133

Ella Nilsson, Stockholmsvy. Signerad, daterad -61. Olja på duk, 38x34 cm, yttermått inklusive ram: 44x41 cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 juni 2023
kl 18:13:28

  • Tema
  • 19 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer